Rabas Václav (Krušovice 1885 - 1954 Praha)
Krajina pod mraky, signováno a datováno vpravo dole Rabas 49, olej/plátno fixované na dřevě, 21,5 x 40 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Eduard Zetsche
- Brillantsolitär Ring ca. 0,45 ct
- Saphir Ring mit teilweise künstlich farbveränderten Diamanten